Meie kauplus/ladu asub Tallinnas Peterburi tee 65, kus tegeleme nii kasutatud- kui ka  antiikmööbli müügiga, kui ka samade esemete renoveerimise ja värvimisega. Samuti on pakkuda laias valikus erinevaid valgusteid ja muid sisustustooteid. Kauba ostame põhiliselt Belgiast, kus meil on juba aastakümneid kestvad ärisuhted.

Enamus mööblist on hoolimata vanusest kasutuskorras ja ei vaja restaureerimist. Kuid nii nagu inimestel nii ka mööblil võib vanuse lisandudes tekkida pisidefekte, mis vanale mööblile enamasti siiski vaid väärtust lisavad. Suuremad defektid püüame kõrvaldada ja teavitame nendest klienti enne müügitehingut .

Soovitame kindlasti külastada ka meie kauplust, kus on alati rohkem tooteid müügis kui kodulehel ja e-poes näha. Meie minikollektiiv on küll väga töökas, kuid kuna kaup saabub tavaliselt rekkakaupa, siis võtab selle paigutamine, puhastamine ja hindamine  peale saabumist teatud aja, nii et fotod uuest kaubast tulevad meie kodulehele nii umbes kuu aja pärast. Kauplusest saab aga kõiki tooteid osta kohe peale nende saabumist.

Toodete fotodel olevad värvitoonid võivad veidi erineda tegelikkuses olevatest. 

Enne tellima asumist tutvuge ka Ostutingimustega !

 

Marko Sepsivart, müügimees

tel. (+372) 506 3246

 

Mare Saul, juhataja

tel. (+ 372) 55 632 859 

 

E-post: altermoobel@gmail.com