Meie kauplus/ladu asub Tallinnas Peterburi tee 65, kus tegeleme nii kasutatud- kui ka  antiikmööbli müügiga, kui ka samade esemete restaureerimise, renoveerimise ja värvimisega. Samuti on pakkuda laias valikus erinevaid valgusteid ja muid sisustustooteid. Kauba ostame põhiliselt Belgiast, kus meil on juba aastakümneid kestvad ärisuhted.

Enamus mööblist on hoolimata vanusest kasutuskorras ja ei vaja restaureerimist. Kuid nii nagu inimestel nii ka mööblil võib vanuse lisandudes tekkida pisidefekte, mis vanale mööblile enamasti siiski vaid väärtust lisavad. Suuremad defektid püüame kõrvaldada ja teavitame nendest klienti enne müügitehingut .

Soovitame kindlasti külastada ka meie kauplust, kus saab mööblit oma silmaga näha ja katsuda. Pood on avatud nädala algul lühemalt ( esmaspäeval, teisipäeval 11-15) kuna siis tegeleme rohkem mööbli remondiga  ning nädala teises pooles pikemalt (neljapäeval 12-19). Alates 28.maist oleme avatud ka pühapäeviti 11 -15 nagu varasematel aastatel. Kolmapäeviti saab tulla kaupa vaatama ühepäevase etteteatamisega , helistades 5563 2859

Ning loomulikult saab ostu sooritada ka meie e-poes.

Toodete fotodel olevad värvitoonid võivad veidi erineda tegelikkuses olevatest. 

Enne tellima asumist tutvuge ka Ostutingimustega !

Mare Saul, juhataja

tel. (+ 372) 5563 2859 

E-post: altermoobel@gmail.com