NÜÜD LAUSA 40 % KÕIGIST HINDADEST ALLA !

Meie kaupluse sulgemismüük läheb edukalt ja oleme jõudnud järgmisesse etappi, kus kõigist mööbli- ja sisustustoodete hindadest saab

NÜÜD ALLA LAUSA  40 % !!!

Järgi on veel palju kauneid mööbliesemeid. Vaata ka meie e-poest !

(Oma allahindlustes pole me kunagi eelnevalt kauba hinda tõstnud, et siis seejärel langetada, nagu üldiselt müügimaailmas  kombeks on. Need hinnad, mis kaubal on kaupluses ja kodulehel , on seal olnud nii enne allahindlusi kui ka pärast. )

Kuna aga kogu kaubale uusi hinnasilte teha ei jõua, siis peate kätte võtma kalkulaatori ja praeguse hinna ise välja arvutama. Kõige lihtsam matemaatiline tehe selle jaoks oleks järgmine:

Nt. kapi hind kodulehel/poes on  530.- . Praeguse hinna saate nii:

530 – ( 530 x 40 : 100 ) = 318 .

Loomulikult võite alati ka helistada numbril  5563 2859 või küsida õiget hinda kirjutades  altermoobel@gmail.com .

Hea kaup kaua ei seisa !!!

Samuti on meie kaupluses kohapeal võimalik leida võileivahinna eest erinevaid mööblijääke, nagu kappide uksi, riiuleid, käepidemeid, diivanipatju jm kraami.

Kuna meil on ka mõningased kangaste ülejäägid, siis saame soovi korral teie toolidele teha ka katteriide ja sisu vahetuse.

Täna sai tehtud ka Annie Sloani viimaste toodete inventuur ning tulemus 1-liitriste värvide osas on järgmine:

Coco – 3 tk, Emile- 2, Giverny- 3, EmpirorSilk- 3, Arles- 2, CountryGrey- 2,  ChateauGrey- 2, Henrietta- 1, Olive- 2, AmsterdamGreen- 1, Scandinavian Pink – 2, Antoinette – 3 tk.  

Teiste AS toodete osas leiad infot ka klikkides  siia . 

Info  22.august 2019.a.