1.Ostutingimused

1.1. Ostutingimused  kehtivad altermoobel.ee poe klientide (edaspidi Klient) ja Altermööbel OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2. Müüjal on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajal muuta.  Muudetud tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist, kui lepingus ei ole sätestatud teisiti.

1.3. Müüja ja Klient soovivad kaubelda veebilehekülje www.altermoobel.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel.

1.4. www.altermoobel.ee mööblipoes tellimust vormistades kinnitab Klient, et ta on tutvunud kaubaga ja tal ei ole pretensioone, samuti on ta tutvunud ostutingimustega ja on nendega nõus.

 

  1. Hinnakiri

2.1.  Müüja kodulehel olevate kaupade hinnad on eurodes koos käibemaksuga ja ei sisalda transpordi maksumust.

2.2. Kuna Müüja poolt müüdav kaup kuulub maksustamisele Käibemaksuseaduse 5.peatüki §41 alusel, siis vastavalt §41.4 alusel ei märgita arvele käibemaksusummat  (mis tuleneb §41.3 lähtudes kauba müügi- ja ostuhinna vahest ) . Info:  Käibemaksuseadus .

2.3. Kuna müüdav kaup on kasutatud võib toodetel esineda väiksemaid või suuremaid defekte. Ostu sooritades kinnitab Ostja, et on enne ostu sooritamist kaubaga tutvunud ning tal ei ole kauba suhtes pretensioone.

2.4. Kuna Müüja üksnes vahendab transporditeenust, siis valides “Transport kokkuleppel” ei saadeta Kliendile arvet enne kui Müüja ja Klient on omavahel e-posti või telefoni teel transpordihinnas kokkuleppele jõudnud. 

 

  1. Tasumine ja tellimuse vormistamine

3.1.  Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on klikkinud lingile “Lisa ostukorvi”.

3.2.  Tellimuse kinnitamiseks tuleb Kliendil siseneda ostukorvi ja täita andmed ning valida transpordiviis.

3.3. Kui Klient on valinud transpordivalikuks “Tulen ise järgi” , siis saadab Müüja Kliendile e-postiga hiljemalt 2 tööpäeva jooksul tellimusele vastava ülekandearve, mille maksetähtaeg on 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui Klient soovib ise järgi tulla, siis soovitame kasutada  tasuta broneerimisvõimalust, et kaupa enne ostu üle vaadata. Tasuta saab kaupa broneerida  maksimaalselt 2 päevaks.

3.4. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist või/ja transpordiaja kokkuleppimist alustatakse, kui Kliendi makse on laekunud Müüja arvelduskontole, kui pole kokkulepitud teisiti.

3.5. Nädalavahetusel ja riigipühal tehtud tellimust käsitleme esimesel tööpäeval.

3.6. Peale kauba ostu ja valides transpordiks “Tulen ise järgi”, peab Klient kaubale järgi tulema 5 tööpäeva jooksul. Kui Müüjaga pole kokku lepitud pikema hoiuaja suhtes, on Müüjal õigus arvestada kauba hoiustamise eest tasu 10.- ühe toote eest päevas . 

 

  1. Kauba kohale toimetamine

4.1. Peale makse laekumist Müüja kontole ning  hiljemalt 1 tööpäeva jooksul võetakse Kliendiga ühendust, et täpsustada kauba kohaletoomise aeg.

4.2. Kui Klient on tellinud Müüjalt transporditeenuse, siis toimetatakse kaup Kliendile sellisena nagu ta kaupluses müügis on. Mööbliesemed , mida ei ole ühes tükis võimalik transportida, võetakse osadeks. Tooteid ei pakita, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

4.3. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

4.4. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tooted üle vaadata. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et ta on rahul kauba seisundiga.

 

5.Vastutus ja vääramatu jõud

5.1. Müüja vastutab Kliendi ees Müüja poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

5.2. Klient vastutab Müüja ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

5.3. Müüja ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.

 

6. Muud tingimused.

6.1. Müüja kasutab Kliendi esitatud informatsiooni (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Müüja ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel, tellimuse töötlemiseks või kauba Kliendile saatmiseks.

6.2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.